מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מהו ניסור בטון

מהו ניסור בטון

כאשר משפצים בית או חלל מקצועי נתקלים במשטחים העשויים בטון ויש צורך בציוד מקצועי ובצוות מקצועי כדי לדעת כיצד לטפל בו. לדוגמה כאשר רוצים לשפץ ממ"ד ולהגדיל בו את החלון או הדלת, או במקרים בהם צריך לפתוח פתחים בבית להעברת צינורות. בכל המקרים הללו אי אפשר להשתמש בציוד קידוח רגיל ויש צורך בציוד מיוחד ובעובדים שעברו הכשרה מקצועית כנדרש.

מתי יש צורך בניסור בטון

ניסור בטון נחוץ בכל מיני מקרים, הן בחללים פרטיים והן בחללים ציבורים. להלן דוגמאות למקרים שבהם נזקקים לניסור בטון מקצועי:

  • כאשר יש לחתוך משטחים מאוד קשים כמו סלעים, אבנים, מדרכות.
  • אם רוצים לפתוח קירות לשם העברת צינורות למייבשי כביסה, תעלות חשמל, צינורות מים ועוד.
  • במקרים בהם מעוניינים לנסר קירות בטון יצוק ללא אבק או סדקים וברעש מינימאלי.
  • כאשר צריך לפתוח פתחים בחללים שונים, כגון מרתפים, מקלטים, עליות גג ועוד.
  • כאשר בונים ממ"דים או משפצים אותם, כמו הגדלת הדלת או החלון.
  • במקרה שבו יש לנסר רצפת בטון מקורית או צינורות בטון.
  • אם מעוניינים להרוס מבנה קיים ללא נזק למבנים הסמוכים אליו.
  • בכל מקרה שבו יש לבצע ניסור וביקוע של בטון, כולל טיפול בפירים, חומות, תקרות ועוד.

בכל המקרים הללו אין אפשר להשתמש בציוד רגיל ויש צורך בציוד מיוחד לניסור בטון, כדי לדעת שמבצעים את העבודה בדיוק לפי הנדרש ולא גורמים לסדקים והתמוטטות של קירות סמוכים. ניסור בטון לא מקצועי עלול לסכן את המבנה, את העוברים והשבים ולפגום בבטיחות של המקום לעתיד.

כיצד לבחור ניסור בטון מקצועי

כאשר מזמינים ניסור ביטון יש לשים לב כי בחברה מנהלי עבודה המשגיחים על העובדים והם חלק מהחברה עצמה ולא קבלני משנה חיצוניים שמשתנים בכל עבודה. זה תנאי בסיסי לעבודה מקצועית ואחראית. דבר שני יש לוודא כי עובדי החברה עברו הדרכות בטיחות וגהות וכי המנהלים מקפידים על ביטחונם של העובדים שלהם. על הציוד להיות תקין ומאושר לפי כל החוקים. יש לוודא כי החברה מכירה את החוקים של השיפוצים והעבודה בניסור בטון וכי היא יכולה לספק שירותים של קונסטרוקטור שמגיע למקום ומספק את האישורים הנדרשים.

הצוות תכנון ושיפוץ ברמה אחרת מספק שירותים מגוונים ברמה מקצועית. אנו מספקים שירותי תכנון ואדריכלות, עיצוב, שיפוץ וביצוע עד לפרט האחרון. אנו עובדים עם ציוד ניסור בטון המקצועי ביותר והעובדים שלנו עברו הכשרות מקצועיות ועובדים תחת השגחה של מנהלי עבודה מיומנים.