מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> תריסים חשמליים מאלומיניום

תריסים חשמליים מאלומיניום


מעוניינים לשפר את איכות חייכם ולהתקין תריס חשמלי בבית? האם ידעתם כי תריסים חשמליים נחשבים לפתרון הצללה איכותי ומתקדם, החשוב גם למיגון הבית או העסק? ובכן, יש בשוק מגוון דגמים של תריסים חשמליים, ביניהם תריסים נגללים המיוצרים מאלומיניום, מפלדת אל חלד, משלבים של פלדה מחוררת ומשלבים מפולי קרבונט. עם זאת, מאחר שהתריס חשוף לפגעי מזג האוויר מומלץ לרכוש תריסים חשמליים מאלומיניום בשל העמידות הגבוהה בפני חלודה ובזכות היתרונות הרבים של חומר הגלם העמיד והאיכותי.

תריס חשמלי באיכות גבוהה

בעבר היה ניתן לרכוש רק תריסים ידניים שחייבו אותנו להתאמץ פיזית על מנת לפתוח את התריס או לסגור אותו. כיום, נהוג לרכוש תריסים חשמליים המשפרים משמעותית את איכות החיים. יש מגוון מנגנוני פתיחה וסגירה של תריסים חשמליים, ביניהם תריסי גלילה חשמליים עם שלט רחוק. כמו כן, כיום ישנם דגמים חדשניים ומתקדמים של תריסים חשמליים לבית או לעסק שניתן לחבר למערכת בית חכם, וכך ניתן לשלוט גם מרחוק בפתיחת התריסים ובסגירתם.

חשוב לפנות רק לחברה מקצועית, אמינה ומובילה המשווקת תריסים חשמליים בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח. יצרני התריסים מציעים מגוון דגמים לבחירה, אך כדי ליהנות מתריס חשמלי איכותי, אמין ועמיד מומלץ לבחור בתריסים מאלומיניום. כדאי לדעת כי אלומיניום נחשב לחומר גלם מועדף לייצור תריסים חשמליים בשל נוחות העיבוד של החומר, אך בעיקר בזכות יתרונותיו הרבים כמו עמידות גבוהה וחוזק רב.

כך למעשה תריסים חשמליים מאלומיניום מספקים פתרון מושלם להצללת הבית ולמניעת חדירת קרני השמש, כמו גם פתרון ליצירת אווירה אינטימית בבית. מעבר לכך, התריס החשמלי שמיוצר מאלומיניום מקשה על גנבים, על פורצים ועל אורחים בלתי רצויים לחדור למתחם הפרטי. לכן, התריס החשמלי משמש גם לצרכי מיגון הבית או העסק, והוא מקשה על הגנבים לפרוץ לבית ולבצע את זממם. ניתן להשאיר את התריס פתוח כאשר נמצאים בבית כדי לאפשר מעבר יעיל של האור הטבעי מבחוץ, אך כאשר הולכים לישון או כשיוצאים מהדירה אפשר לסגור את התריס וליהנות ממיגון יעיל ואפקטיבי.

פתרון יעיל גם לחנויות ולעסקים

כדאי לדעת כי ישנם שני סוגים עיקריים של תריסים חשמליים מאלומיניום: תריס לבית או לחנות ותריס חשמלי לסגירת חנויות, חניונים ופתחים בעסק. כאשר פונים לחברה המתמחה בתכנון תריסים חשמליים,בייצורם ובהתקנתם, יש להגדיר במדויק מהם הצרכים והדרישות. בהתאם לכך, החברה תמליץ על הדגם המתאים ביותר עבורכם.

כאמור, מומלץ לבחור תריסים חשמליים מאלומיניום, מאחר שאלה מספקים פתרון מושלם להצללה ולמיגון. כמו כן, קל לנקות את שלבי התריסים מאלומיניום באמצעות מטלית לחה בלבד. תריסים מאלומיניום קלים יותר בהשוואה לתריסים המיוצרים מחומרי גלם אחרים, לכן מחירם לרוב זול יותר, והלקוח נהנה מיתרון נוסף. בנוסף, תריס מאלומיניום אינו דורש תחזוקה שוטפת בשל העמידות הגבוהה שלו בפני קורוזיה ובפני פגעי מזג האוויר.