מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> ריצוף PVC

ריצוף PVC

בעשור האחרון קיימת דרישה גדולה לריצוף מסוג פי.וי.סי בעיקר על ידי מוסדות ציבוריים, גופים תעשייתיים, חברות ועסקים. אם גם אתם מעוניינים לשדרג את המראה והפונקציונאליות של ביתכם, בית העסק או המקום בו אתם עובדים ולכן החלטתם על שיפוץ מקיף, במאמר זה נגולל בפניכם מהם היתרונות של ריצוף PVC ומדוע מדי שנה עולה הדרישה לריצוף מסוג זה.

 

פופולאריות ריצוף הפרקט

פרקט מעניק מראה מרשים לכל מקום בו הוא מותקן ולכן בעשור האחרון ניתן לראות בתים רבים בהם מותקנת רצפת פרקט ועסקים רבים בהם מותקן ריצוף פרקט מסוגים שונים. כיוון שפרקט העשוי מעץ מחייב הוצאה כספית לא קטנה ותחזוקה אינטנסיבית, בבתים,עסקים, מפעלים ומשרדים שונים בהם מעוניינים לזכות במראה המרשים, אך עדיין לעמוד בדרישות התקציב מחליטים על ריצוף PVC. ריצוף זה דורש תחזוקה מינימאלית, הוא עמיד והמראה שלו נשמר גם כאשר פוסעים עליו אנשים רבים מדי יום.

 

יתרונותיו של ריצוף ה-PVC

ריצוף פי וי סי הוא ריצוף המשתייך אל קטגוריית הריצוף הסינטטי ומדמה פרקט טבעי. ריצוף פרקטי מכיל שכבות של קרטון כאשר על השכבה החיצונית מודבקת ציפוי פלסטיק עם דוגמאת ההדפסה הרצויה. ריצוף זה עשוי מפוליוויניל כלוריד והיתרונות שלו רבים וכוללים את העובדה שהוא מוצע במגוון דוגמאות, צבעים וסגנונות. הוא לא רגיש לרטיבות ולכן ניתן למקם אותו גם בחדרי הנוחיות, הוא עמיד בפני שריטות, הוא מבודד מפני רעש, אינו מוליך, היגייני, ניתן לנקות אותו בקלות ובמהירות והעלות שלו נמוכה יותר בהשוואה אל ריצוף עץ טבעי. אם בעבר רבים טענו שפרקט הפי.וי.סי לוקה בחסר בכל הקשור החמימות אותה משדר הפרקט, כיום ניתן לקנות פרקטים איכותיים ביותר מחומר ה- PVC שמוצעים במגוון דוגמאות שמספקות אווירה יוקרתית וביתית. יתרונות נוספים של ריצוף זה באים לידי ביטוי בגמישות שלו, בהתקנה המהירה והפשוטה שלו ובעובדה שהוא עמיד בפני מים.

 

לא רק במקומות ציבוריים

אם עד לפני כמה שנים, ריצוף מסוג זה התאים בעיקר למקומות ציבוריים וזאת משום העמידות שלו והעובדה שמדובר על פרקט בטיחותי,כיום ניתן לראות אותו במסעדות רבות, בתי קפה, משרדי עורכי דין ובעלי מקצוע נוספים וכן בדירות ובתים פרטיים. חשוב לקחת בחשבון שעבודות הריצוף הן עבודות חשובות ביותר שכן הן משפיעות על כל הנראות של המקום. אנשי מקצוע שמומחים בתחום ידעו כיצד לעזור ללקוח לבחור את הריצוף המתאים ביותר, הם יבחרו בשיטה המתאימה ביותר להתקנתו של הריצוף ויבצעו את ההתקנה באופן המקצועי ביותר. בהצלחה!