מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> פרקט הכי טבעי שיש

פרקט הכי טבעי שיש

מהן התחושות העולות בנו כשאנו פוגשים רצפת פרקט ? פרקט מעלה בנו רגשות ביתיים, חמימים, הרמוניים. יש משהו ברצפת פרקט שמזמין להוריד נעלים, להניח רגלים יחפות על הרצפה, ולהתמכר להרגשה החלקה והנעימה הטמונה בעץ שתחתיכם.

לא בכדי הפכו פרקטים בשנים האחרונות לסוג הריצוף האהוב והמועדף בבתי ישראל. אם פעם אפיינו הפרקטים בתים של עשירים בלבד, הרי שהיום קיים מגוון עצום של חומרים, גימורים וצבעים, ובמגוון מחירי פרקטים ,  המאפשרים את הגשמת חלום הפרקט לכל לקוח, בית ועסק.

אם אתם גרים בשרון, הרי התקנת פרקט בשרון הנה בחירה אידיאלית לריצוף. התקנת פרקט בשרון תשתלב היטב בכל סגנון עיצובי שתבחרו, ולאחר התאמתו לאופי הבית, צבע הקירות, וסוג הרהיטים – תקבלו מראה מושלם. זו הדרך הטובה ביותר לממש את מראה הבית שאתם רואים בדמיונכם – כפרי או מודרני, חדר ילדים או סלון, אפילו אמבטיה או מטבח – כל חדר וכל פינה בבית ישודרגו ללא היכר.

התקנת פרקט בשרון יכולה להתבצע במגוון אפשרויות – ניתן לבחור פרקט מסוג פרקט למינציה, פרקט רב שכבתי  או פרקט מעץ מלא (הקרוי פרקט מעץ גושני).

בטרם התקנת פרקט בשרון, כמו בכל מקום אחר, הגדירו לעצמכם מה אתם מבקשים – האם רצפת פרקט זו היא לבית או לעסק. מהי כמות האנשים שתעבור על הפרקט מדי יום, האם ישנן בבית חיות מחמד, מהי רמת התחזוקה שביכולתכם להשקיע, וחשוב מכל – מהו החזון אותו אתם רואים בדמיונכם? כל הפרמטרים האלה ופרמטרים נוספים קובעים את סוג הפרקט שתבחרו, ויש לבחור פרקט שיתאים לצרכים אלה. לאחר בחירת סוג העץ, תשמח החברה להתקנת פרקט להמליץ לכם על אופן ההתקנה המתאימה לפרקט שבחרתם וליעץ מנסיונה הרב.

 

למי מתאים פרקט ?

כפי שנאמר מעלה, התקנת פרקט בשרון או בכל מקום אחר מתאימה לכל בית ולכל עסק, ויכולה להגשים כמעט כל חלום שתבחרו. פרקט מתאים במיוחד לחדרי שינה, שחשובה בהם תחושת חמימות ונעים להסתובב בהם ללא גרביים. לדיירי אזור השרון,  התקנת פרקט בשרון מתאימה במיוחד גם לחדרי ילדים ותינוקות – תינוקות זוחלים, ואמהותיהם ימצאו שהזחילה על פרקט היא נעימה ובטוחה מאוד. הפרקט משמש גם כבולם זעזועים לנפילות (נכון שלא נעים לילד ליפול גם על פרקט, אולם על ריצוף אבן כואב יותר ליפול...), וכן כמקום לשבת ולשחק – פרקט הינו בעל יכולות בידוד מסוימות לקור וחום, לפיכך מאפשר ישיבה עליו בכל עונות השנה .

 

פרקטים תואמים לבית

 

בעבור אלו מכם אשר יהיו מעוניינים להביא לביתם את הפיתרון הטוב ביותר שישנו וזאת בכל הקשור לפן העיצובי, דעו לכם כי הבאת פרקטים לביתכם ללא ספק תהיה בחירה נכונה. לא רק שמדובר במוצר אשר נחשב לפשוט למדי להתקנה, אלא גם מדובר באחד אשר יוכל לספק אתכם ובמגוון רחב למדי של מובנים.

 

בעזרת פרקטים אשר יתאימו לביתכם תוכלו להיות בטוחים כי תמצאו את המענה הטוב ביותר שרק ניתן לבקש. אז שימו לב כי אתם ניגשים אל מלאכת בחירת הפרקט לביתכם וזאת כאשר אתם נעזרים בשירותי של בעל מקצוע מיומן ובקיא, זאת על מנת להבטיח כי תמצאו את הפרקט הטוב ביותר שישנו לביתכם.