מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> עיצוב דלתות מעץ מלא

עיצוב דלתות מעץ מלא

הדלתות- חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית

פעם הדלתות בבית היו פריט שכל תפקידו היה פונקציונלי- לאפשר לנו להכנס מן החוץ אל תוך הבית, ולאפשר מעבר בין חללים שונים בתוך הבית. לפני כ-50 שנה, אנשים לא השקיעו בעיצוב הדלת ולאיש לא היה אכפת כיצד נראית הדלת, כל עוד היא ביצעה את תפקידה נאמנה. אך היום השתנו פני הדברים לחלוטין. כיום, כאשר יש לאנשים יותר כסף להשקיע בעיצוב ואסתטיקה, קיימת הבנה שלדלתות יש ערך רב בעיצוב הבית וברושם שהוא יוצר.

הרושם שיוצר הבית מתחיל כבר כאשר רואים את דלת הכניסה, ולכן חשוב מאוד שזו תהיה מעוצבת בצורה שתהלום את הסגנון שלכם ואת סגנון הבית. גם לדלתות הפנים בבית של תפקיד מאוד חשוב בעיצוב הבית כולו, ויש לעצב אותן בצורה שתשתלב היטב עם שאר הבית ואף תוסיף ערך מוסף לעיצוב.

דלת מעץ מלא- דלת עם אמירה

ישנם הרבה מאוד חומרים מהם ניתן לייצר דלתות, הן דלתות פנים והן דלתות חוץ. בחירה בדלתות מעץ מלא ובעץ באופן כללי כחומר גלם לדלת היא בחירה מאוד חכמה, אשר מתאימה להרבה מן העיצובים השונים של הבתים. העץ היה באופנה בתקופות קודמות, ובימינו הוא חוזר לאופנה בגדול עם מגוון עיצובים מודרניים שניתן ליצור ממנו.

עץ מלא הוא חומר מאוד חזק ויציב. לא ניתן להתעלם מן האמירה שבאה איתו- העץ המלא אומר בית יציב ובטוח, ועם זאת גם כפרי וחמים בגלל האווירה הנוסטלגית שיוצר השימוש בעץ.

אם לא רוצים ליצור דלתות בעלות רושם כבד מדי, בהחלט לא חייבים לבחור בדלתות מקושטות ומנקרות עיניים. יש גם דלתות עץ פשוטות יותר, ולמעשה ניתן להתאים את דלת העץ בדיוק לפי טעמכם. את העץ המלא ניתן לעצב כיום במגוון צבעים וגימורים שונים. כל דלת מעץ מלא יכולה לתת רושם מעט אחר, וניתן לשחק עם סוגי העצים ועם העיצובים השונים כדי ליצור את הדלת הרצויה עבורכם. את דלתות העץ ניתן לשלב עם חומרים נוספים, כגון זכוכית, ובכך ליצור רושם מודרני יותר.

עוד ייתרון בעץ מלא כחומר גלם לדלתות הוא שניתן לעצבו מחדש אם מאסתם בעיצוב הקודם. במידה ויש לכם דלת עץ שהעיצוב שלה כבר מיושן בעיניכם, או שהעץ עצמו זקוק לחידוש, תמיד ניתן להביא את הדלת לנגריה מקצועית אשר תשנה את העיצוב ותחדש את העץ.

אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים

עבודה בעץ דורשת מיומנות רבה, ואת עבודת יצירת דלתות העץ המלא או חידושן כדאי להפקיד רק בידי מקצוענים. לשם העיצוב בעץ, בחרו בחברה ותיקה ובעלת מוניטין. בחנו היטב את העבודות הקודמות שביצעה החברה והחליטו אם הסגנון מוצא חן בעיניכם או לא- הרי זהו המראה שתראו כל יום מעכשיו במשך שנים רבות, בכניסה לבית או בחדריו השונים.