מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> סוככים לגינה ולמרפסת בהתאמה אישית

סוככים לגינה ולמרפסת בהתאמה אישית

סוככים בהתאמה אישית

אחד מפתרונות ההצללה היעילים ביותר הוא סוכך במרפסת או בגינה. נכון להיום יש כל כך הרבה סוגים, גדלים, עיצובים, צבעים וחומרי גלם מהם עשויים הסוככים עד כי פעמים רבות הצרכנים אינם מצליחים להחליט מה תהיה הבחירה הנכונה עבורם. אמנם ניתן להיעזר במוכר על מנת שיציע סוכך מסוים המתאים לדרישות התקציביות של הלקוח וכן לסגנון בו הוא מעוניין, אך הפתרון האידיאלי הוא סוכך חשמלי או סוככים מכאניים המותאמים אישית לגינה או למרפסת של הלקוח. בצורה זו ניתן להיות בטוחים כי לא יתרחשו טעויות מיותרות, כי הסוכך מתאים בגודלו ובסגנונו אל המרפסת או הגינה וכי חומרי הגלם מהם הוא עשוי איכותיים ויחזיקו מעמד לאורך זמן. התאמה של סוככים נעשית על ידי עמידה במספר פרמטרים.

למידע נוסף – צללית סוככים בע"מ – ייצור, הרכבה והתקנת סוככים.

פרמטרים של התאמה אישית

  • סוככים מחירים - חשוב לקבוע מראש מהו הסכום אותו מייעדים לרכישת סוככים.
  • מטרה - יש לקבוע האם מדובר במטרה פונקציונאלית בלבד של הצללה או שמא מעוניינים במראה ספציפי, שידמה לסגנון מסוים.
  • שימושיות ונוחות - חשוב לקחת בחשבון כי יש סוגים שונים של סוככים, כמו למשל סוככי זרועות, סוככים חשמליים וסוגים נוספים של פתרונות הצללה מסוג זה. כאן חשוב מאוד להגיע להחלטה מהו הסוכך הקל ונוח ביותר לתפעול.
  • ארעי או קבוע - דבר חשוב נוסף הוא להגיע להחלטה האם מעוניינים להתקין סוכך שישמש לעונה מסוימת או שמא סוכך קבוע בו ישתמשו לאורך כל ימות השנה ולכן הוא יצטרך להיות חסין בפני מזג אוויר סוער וכן מפני הקרניים היוקדות של השמש.
  • חומר גלם - ישנם חומרי גלם רבים מהם ניתן להכין סוככים. חשוב לבחור בחומר אשר מתאים למטרה של הלקוח וזה אשר יחזיק מעמד לאורך זמן ויספק כפתרון הצללה מקסימאלי.
  • סוכך חשמלי - סוכך אותו ניתן לקפל, לפתוח ולהתאים באופן חלקי באמצעות מנגנון חשמלי. דבר אשר הופך את כל הפעולות לנוחות ביותר.
  • סוככי זרועות - הנפוצים ביותר במרפסות ובגינות של בתים. אלו נפתחים באמצעות זרועות ברזל מיוחדות וניתן לקפל אותם בצמוד לקיר כל אימת שמעוניינים בכך.

סוגי סוככים

יש לקחת בחשבון כי התפקיד העיקרי של סוכך הוא להגן על היושבים מתחתיו מפני השמש החמה ומפני הגשם. סוכך חייב לספק פתרון אידיאלי של הצללה, אך נכון לשנת 2013 הוא צריך להיות גם אסתטי ומעוצב בצורה מעניינת. הרבה עסקים בוחרים סוכך חשמלי בהתאמה אישית וזאת על מנת שיתאים לקו העיצובי של העסק, שיופיע עליו כיתוב של העסק והסלוגן ושיתבדל משאר הסוככים של העסקים האחרים הממוקמים בסביבה הקרובה.  בבתים רבים יש מרפסת ובעסקים רבים יש גינה וכולם חייבים לספק לדיירי הבית וללקוחות בית הקפה פתרונות הצללה יעילים. נכון להיום יש מספר סוגים של סוככים, העיקריים ביניהם הם:

הקליקו למידע נוסף ומחירים לסוככים בהתאמה אישית מבית צללית.