מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> ניקוי הבית בשיטה מצחצחת

ניקוי הבית בשיטה מצחצחת

כל אדם מעוניין לשדרג את חייו במהלך השנים. שדרוג זה בא פעמים רבות לידי ביטוי על ידי קנייה של דירה או השכרת דירה חדשה וגדולה יותר במיקום אטרקטיבי יותר מהדירה הקודמת. מעבר לדירה חדשה מצריך הכנה מקדימה של ניקוי הבית והזמנת מובילים שיעבירו את כל התכולה של הבית הישן לנקודת היעד החדשה/

ניקוי סלונים ושאר חדרי הבית

כל אדם אשר נכנס לדירה חדשה חייב לדאוג כי היא תהיה מצוחצחת (דבר הכולל הדברה) וזאת על מנת שהמובילים יוכלו להניח את הריהוט במיקום המיועד לכך בידיעה כי ניתן להתחיל לסדר את הבית ולהתגורר בו.  ההחלטה לנקות את הבית לאחר הובלת דירה היא טעות וזאת משום שהדרך היחידה לנקות דירה בצורה יסודית היא ניקוי של חלל נטול כל חפצים ואביזרים. נכון להיום יש חברות מקצועיות שעיקר מומחיותן היא ניקוי סלונים וחללים אחרים בבית אליו נכנסים. חברות אלו ערוכות לנקות דירות חדשות, דירות להשכרה, דירות לאחר שיפוץ ופעמים רבות הן מציעות שירותים נלווים, כמו למשל שירותי הדברה ושירותי צביעה של בתים.

בחירת חברת ניקיון

בחירת חברת ניקיון אשר תבצע את עבודת הניקיון היסודי של הדירה חייבת להיות קפדנית. הדברים אותם חשוב לוודא עם החברה טרם שוכרים את שירותיה הם:

  • חוק- חשוב לוודא כי מדובר בחברה אשר פועלת על פי חוק. כלומר, חברה או עסק אשר מציגה בפני לקוחותיה רישיון עסק. חברה אשר מספקת חשבוניות וקבלות בגין כל סכום אותו היא מקבלת וכן חברה אשר חותמת עם לקוחותיה על חוזה מסודר טרם תחילת העבודה.
  • שירותים- יש לברר מה הם השירותים שהחברה מציעה ללקוחות. חשוב לקחת בחשבון כי יש חברות אשר מציעות ניקיון קבוע של מנקים ואילו חברות אחרות מציעות ניקוי בתים לפני מעבר או לאחר שיפוץ. הלקוח צריך לוודא כי החברה תוכל לספק לו את כל השירותים הרלוונטים לו.
  • תקציב- יש להחליט מראש על תקציב כולל המיועד לכל הקשור אל מעבר וניקיון דירה. לאחר מכן, יש להחליט מהו התקציב אותו מייעדים למען השכרת חברה שתבצע הובלת דירה. בהתאם, יש להחליט מה כולל התקציב אותו מייעדים לשירות ניקוי והאם מדובר על ניקוי בלבד או שמא מדובר גם על שירות צביעה ווקס אותם מציעה החברה בתשלום נפרד.
  • ניסיון- חשוב מאוד לוודא כי לחברה המציעה שירותי ניקוי דירה יש ניסיון בתחום. ניסיון משמע ניקוי בתים אשר היו באותו מצב של הבית של הלקוח ולא שירותים "קרובים" לשירות אותו מציעים ללקוח, כמו למשל ניקוי של מפעל שם נדרשים חומרים חזקים יותר.
  • ציוד וחומרים- חשוב מאוד לוודא כי החברה מחזיקה בציוד ניקוי משוכלל ומשתמשת בתכשירים אשר יבטיחו כי הרצפה לא תיהרס וכן הצביעה החדשה שעשיתם לא תינזק.
  • אחריות- תמיד יש לוודא כי החברה מספקת אחריות על כל שירות אותו היא מספקת ללקוחותיה, מה אחריות זו מכסה ולכמה זמן היא תקפה.
  • פינוי והובלה - גם במקרים של שירותי פינוי דירה והובלה חשוב לספק שרות ניקיון וחיטוי לדירות