מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מוצרי סיליקון תעשייתיים בתחום הבינוי והשיפוץ

מוצרי סיליקון תעשייתיים בתחום הבינוי והשיפוץ

ייצור מוצרי סיליקון מערבים פילמור וגיבוש בכדי לאפשר לסיליקון להיות אטום ותכליתי, כך שהוא יוכל לעמוד באתגרים של התעשייה החל מתחבורה ואלקטרוניקה, ועד בנייה ושיפוץ. איטום הסיליקון נעשה בכדי לספק אורך חיים ארוך, ולספק הדבקה מצוינת למגוון רחב של משטחים שיהיו עמידים בפני נזקים הנגרמים מחשיפה לחום קיצוני, קור קיצוני, כימיקלים, גשם, שלג, ספריי מלח, קרינה אולטרה סגולית, אוזון ובליה.

בין אם תהליך הבנייה כולל בניית בניין חדש או שיפוץ בניין או בית קים, תמיד יש לעשותה בשילוב של יצירה ושמירה על ערכים. הלקוחות אשר צריכים ונדרשים לחומרי בניין בעלי יכולת ביצועים גבוהה, כימיקלים בעלי איכות יוצאת דופן, עלות נמוכה וקלות עיבוד ובנייה, מתעניינים ודורשים  מוצרי בסיס כימיים חדשניים ומשופרים, בכדי להבטיח שענף הבנייה יוכל לייעל את החומרים ואת תהליכי החידוש בכדי להתאים לצרכים הספציפיים. מוצרי סיליקון יכולים לתת את הטכנולוגיה לבידול ולהתמקצעות. 

יתרונות מוצרי הסיליקון

בענף הבנייה, הסיליקון משמש לדבקים, חומרי איטום וציפוי למבנים, זיגוג ומזג אוויר. מוצרים אלה מאופיינים בגמישות. הסיליקון מאפשר הדבקת מוצרים הכוללים זכוכית, קרמיקה,מתכת, אבן ולוחות מורכבים לבניית מסגרות, בכדי ליצור משהו ייחודי ויפה תוך איפשור תנועה ועמידות מעולה. מוצרים אלה מספקים הדבקה מצוינת, יצירת מעטפה חזקה ועמידה שיכולה להגן על המבנים לפרקי זמן ארוכים.

מעבר לכך, מוצרים אלה כמעט ולא מושפעים ממזג אוויר או טמפרטורה קיצונית. הם נשארים גמישים ושומרים על ההידבקות, גם כאשר מופיעים סדקים או פיצולים מתוחים או דחוסים. הם מגנים על המבנים בדרך כלל פי שלוש פעמים ויותר מחומרים אורגניים. כמו כן, מוצרי סיליקון יכולים להיות מיוצרים למגוון יישומים ולספק מחזור חיים בעל ערך ויוצא דופן בהשוואה לחומרים אחרים.

מקצועיות הייצור

לאורך כל תהליך הבנייה, מייצרי מוצרי הסיליקון יכולים לסייע במתן מוצרים, פתרונות ושירותים, באופן שיהיה המתאים, הספציפי והפרטני ביותר. מכיוון שהשימוש בחומרים וטכנולוגיות חדשניות יכול לסייע לשיפור הפרויקט מבחינה אסתטית ויישומית, יש להקפיד על כל פרטי הייצור ועל בחירת המקצוענים בעלי הניסיון הרב ביותר. ישנן חברות אשר מספקות נתונים ומשאבים טכניים, כולל שירותי בדיקות ותמיכה מקיפים, שנותנים את הביטחון ואת יכולת הווידוא כי הלקוחות יקבלו את המוצרים הטובים ביותר ואת התמיכה הזמינה.

בכדי לוודא את איכות המוצרים, יש לחפש את התקנים והסטנדרטים על פיהם הם מיוצרים. סימון CE חל על מוצרים, החל מציוד חשמלי לצעצועים ועד מכשירים רפואיים. סימון CE מהווה סימן לדרך האחידה והפשוטה המראה ומדגישה את בטיחות ועמידות המוצרים.