מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מה חשוב לדעת על זיפות גגות

מה חשוב לדעת על זיפות גגות

איטום איכותי של הבית הוא תנאי מחייב עבור שגרת חיים ואיכות חיים בסיסית בבית

איטום הגג הוא אחת המשימות החשובות ביותר שצריך לבצע בכל בית ובניין באשר הם. כאשר איטום הגג איננו איכותי ומתאים לסטנדרטים הנחוצים בעולם המודרני, הנזק שאתם חווים מכך הוא נזק מידי – מיד כאשר יורד גשם המים יחלחלו לקומות העליונות של הבית ויגרמו לנזקים לא מעטים לתקרת הבית ובכלל לבית כולו, כאשר כל מה שצריך בכדי למנוע את זה הוא פשוט לאטום את הגג בצורה מתאימה מבעוד מועד, ולהקדים תרופה למכה. אחת משיטות האיטום הוותיקות ביותר בארץ ובעולם בכלל, שעודנה נמצאת בשוק ועודנה מוכיחה את עצמה כיעילה לאורך זמן רב , היא איטום גג באמצעות זיפות גגות - וכעת נכיר את כל מה שחשוב לדעת על שיטה זו.

מה שחשוב לכם לדעת על זיפות הגג שלכם – אחת משיטות האיטום הוותיקות והיעילות ביותר

  • איך זה באמת עובד? הזפת, כפי שאתם בוודאי יודעים, היא חומר שמזוקק בצורה מסוימת מנפט. אחת התכונות הבולטות של הזפת היא שכאשר מורחים אותה ומשלבים אותה בחומרים מסוימים, היא מתקשה בכל טמפרטורה סבירה ויוצרת משטח צמיגי ואטום לחלוטין מפני מים. כך, למעשה, אנו עושים שימוש  בזפת עבור איטום גגות איכותי כבר הרבה מאוד שנים, בנוסף זיפות גגות ממשיך להוכיח את עצמו כיעיל גם כיום.
  • מתי נעדיף לזפת? זיפות גגות נחשב במקרים מסוימים כיום כיעיל ונוח פחות משיטות איטום אחרות (כמו יריעות ביטומניות, למשל), אבל במקרים רבים עדיין בוחרים בו על פני האלטרנטיבות. הסיבה לכך היא שבמקרים מסוימים תשתית האיטום הקודמת בבית היא מבוססת על  זפת, והחידוש שלה הוא פשוט ואיכותי בהרבה מיישום של שיטת איטום אחרת בבית. חשוב מאוד לדעת על זיפות שיש לחדש אותו באופן תקופתי – את האיטום כדאי לבדוק פעם בשנה פחות או יותר, ובמידת הצורך לפנות לקבלן מקצועי שיזפת את הגג מחדש.

אם אתם צריכים לזפת את הגג שלכם, אל תתפשרו על פחות משירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום.

אם אתם זקוקים לזיפות גגות מקצועי בבית שלכם, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר בתחום, מאחר ואיטום לא מקצועי עלול לגרור אחריו נזק רב עם בבואו של החורף, ולעומת זאת איטום איכותי ומקצועי שנעשה על ידי מומחים בתחום מבטיח לכם שלא תצטרכו לחשוב שוב על איטום לאורך זמן רב מאוד.