מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מדוע שיפוץ מטבחים אפשרי גם בחיר זול וריאלי

מדוע שיפוץ מטבחים אפשרי גם בחיר זול וריאלי

כידוע, בשיפוץ מטבחים חשוב להשוות, ניתן להיכנס לפורטלי מטבחים כמו אקרמן מטבחים  ולהשוות ולבדוק את עלות השיפוץ ומהותו. כיום, חברות מטבחים רבות יכולות לתת את אותו השירות במחירים ועלויות תחרותיים, אשר יאפשרו את שיפוץ המטבח במחיר זול וריאלי. עם זאת, כדאי לזכור כי סדרי הגודל של מחירי המטבחים ינועו ויתבססו על איכות החומרים ואיכות העבודה המתקבלת. כך שהצעת מחיר נמוכה מדי עבור שיפוץ מטבח, עלולה בסופו של דבר להתגלות כעסקה לא משתלמת.

איך בוחרים חברת מטבחים?

השוואה עמוקה בין יצרני מטבחים שונים, מגלה תמונה רחבה של מגוון סוגים ויכולות שיפוץ שונות. חברות גדולות, כמו רגבה למשל, יוכלו לספק מטבחי יוקרה, אשר למעשה יחליפו את המטבח הישן באופן מלא. לעבודתם, תצטרכו להוסיף את העלויות הכרוכות בפירוק המטבח הקיים. נגריות קטנות יותר יוכלו להוריד את הארונות הקיימים, ולבנות במקומם ארונות חדשים, במחיר נמוך יותר, באופן אשר ישתמש בבסיס הקיים (במידה ואפשר להשתמש בו מבחינת רטיבות, חלודה ועוד). כך גם קיימים שיפוצניקים, אשר יוכלו לצבוע את המטבח הקיים בצבע חדש, בולט ואטרקטיבי, או להחליף רק את הדלתות או לצפותם בחומר זה או אחר. לפעמים, מגע קטן זה יכול לשנות את האווירה באופן משמעותי ומוחלט, ולהיות זול מאד.

ההחלטה על מהות השיפוץ, תהיה בידי הלקוחות אשר חייבים תחילה להבין בעצמם את רצונם ואת התקציב העומד לרשותם. טווח המחירים והפערים הקיימים בין בניית מטבח חדש לבין שיפוץ, יכול להיות גדול ומשמעותי ביותר, וכך גם בין סוגי השיפוצים הקיימים, החברות המבצעות והיצרניות, ואיכות החומרים הנדרשים או המבוקשים. יש להתחשב במספר הארונות המבוקשים ובגודלו הכללי של המטבח.

תכנון תהליך התקציב

לפני התחלת העבודה, יש להשוות מחירים, לבחון את הנושא על כל היבטיו, להיכנס לפורטלי מטבחים, ולנתח את אותם מרכיבים אשר נדרשים לכם. משיטוט ברחבי הרשת, תוכלו להתרשם מההיצע הקיים לשיפוץ ארונות המטבח, ומן הפריטים החסרים לכם ועלותם הממוצעת. יש לקחת בחשבון כי העלויות המפורסמות אינן כוללות את מחיר העבודה הנדרשת, ואת מחיר עבודת מעצבת הפנים, אם נדרשת כזו. כך שיש להתייחס לעלויות אלו כאל מחירי בסיס, אשר עליהם יש להוסיף עוד אי אלו אחוזים ניכרים.

אם במהלך שלב זה, תגלו כי עלות השיפוץ אינו מתאים לתקציבכם, תוכלו לעדן את המפרט, ולהוריד פריטים וחפצים אשר אינם חיוניים לשלב הראשון. לאחר שבדקתם, השוויתם והבנתם את המצב לפניו אתם עומדים, תוכלו להיכנס למספר חברות יצרניות, ולבקש הצעת מחיר עבור המפרט הנדרש. יש לשאול ולבחון מספר חברות, על מנת לקבל החלטה מושכלת, אשר לא מושפעת רק מנושא העלות. יש לבחון, כאמור, את כל האספקטים של החברה המוצעת, מבחינת איכות עבודה, איכות חומרים, יכולת עמידה בלוחות זמנים ועוד פרמטרים אשר נראים לכם חשובים לעסקה זו