מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> חברה שיפוצים מומלצת- היכן ניתן למצוא

חברה שיפוצים מומלצת- היכן ניתן למצוא

הבחירה בחברת השיפוצים שתעשה את העבודה בבית הפרטי שלכם, איננה החלטה קלה או עניין של מה בכך. מדובר הרי בנכס היקר ביותר שבבעלותכם, לא רק מבחינה חומרית אלא גם מבחינה רגשית. רבים האנשים שנמנעים משיפוץ גם כאשר ישנו צורך של ממש לעשות זאת, בשל החשש מתקופת השיפוצים שמייצרת חיי יום-יום מאתגרים בבית, ובשל אי הוודאות לגבי מועד סיום העבודות. כדאי למצוא חברת שיפוצים שתוכל לבצע עבודה מקצועית וגם לתת לכם השערה מדויקת, עד כמה שניתן, לגבי אורכה הצפוי של תקופת השיפוץ. חברת שיפוצים טובה תאפשר לכם להרגיש שקט נפשי לאורך כל התקופה האינטנסיבית שצפויה לכם, כשבסופו של דבר תקבלו בית משודרג שיהיה לכם הרבה יותר נעים לחיות בו.

כדאי לחפש באינטרנט ולבדוק התאמה של החברה לצרכים שלכם

בכל תחום שהוא ובמיוחד בעסקי השיפוצים, ניסיון הוא הדבר החשוב ביותר שעליכם לחפש בבואכם למצוא אנשי מקצוע. מקדו את החיפושים במקומות אמינים, שיתנו לכם תשובות מהימנות לשאלות הראשוניות שלכם לגבי חברת השיפוצים. ראשית כל בדקו באתרים מוכרים המתמחים בהמלצות על חברות העוסקות בשיפוצים, ושימו לב בעיקר להערות הגולשים, אם יש. נסו להבחין בין תגובות שנראות אמינות לבין כאלו שייתכן שהכותבים שלהן הם אנשי החברה עצמה. הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות על מנת למצוא את התשובות לשאלותיכם, היא להגדיר מראש מהן עבודות השיפוץ שאתם משערים שצריכות להתבצע בביתכם, ואז לעשות סבב טלפונים ראשוני ולשאול את השאלות הנכונות- בהתאם לצרכים של השיפוץ בבית ולעבודה המבוקשת, כפי שהגדרתם. במידה ומדובר, למשל, בעבודת גבס- שאלו על הניסיון של החברה בתחום, ואילו כאשר מדובר באינסטלציה שיש להחליף בבית- ודאו כי אכן עובדים בחברה אינסטלטורים מומחים.

האם להיעזר בהמלצות של חברים?

כמובן שאם יש לכם חברים ששיפצו את ביתם, כדאי להיעזר בדעתם ובמיוחד בכאלה שאתם סומכים על האובייקטיביות שלהם, ושהיו מרוצים מעבודות השיפוץ שנעשו בביתם, ולא רק מהשירות האדיב. כימיה עם אנשי המקצוע היא חשובה, אבל לא תבטיח לכם שהעבודה שתתבצע בסופו של דבר בבית- אכן תהיה משביעת רצון. בדיקת התמחותה של החברה בעבודה הספציפית בביתכם היא חשובה גם כאשר חברת השיפוצים מומלצת על ידי חברים, לכן אם הם שיפצו את האמבטיה ואילו אתם צריכים לשפץ את המטבח- ייתכן שההמלצות החמות יהיו פחות רלוונטיות  עבורכם.

כמה יעלה השיפוץ?

זכרו כי הצעת המחיר שתקבלו מחברת השיפוצים עשויה להיות משוערת בלבד, ולעיתים דברים משתנים בהתאם לתנאי העבודה בשטח, ובפרט במקרים של שיפוץ בבתים ישנים. היו מוכנים עם הגדרת תקציב שקבעתם מראש, תוך גמישות מסוימת, שתאפשר לכם להרגיש בנוח עם המחיר הסופי. מה שחשוב הוא שחברת השיפוצים שלכם תשדר אמינות לאורך כל התקופה, ואתם תרגישו שאכן קיבלתם את מלוא התמורה לכספכם ותהיו מרוצים מהתהליך כולו.