מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> הצורך בשיפוץ ופעולות משלימות

הצורך בשיפוץ ופעולות משלימות

בבתים רבים, נראה, כי דווקא לאחר השיפוץ, יש צורך ודרישה לעבודות משלימות רבות. במהלך השיפוץ, נעשות פעולות הריסה, צביעה, תיקון ובניה. פעולות אלו מביאות לעיצוב חלל חדש, אשר יענה באופן אופטימלי על דרישות הלקוחות. אולם, לאחריהם, יש צורך במספר פעולות משלימות, אשר יגדירו את השיפוץ כמושלם, כמו למשל צביעת קירות, הדברה במידה וצריך, ניקיון יסודי וסידור החפצים, הרהיטים והפריטים החדשים.

ניקיון והדברה לאחר שיפוץ

בכדי שהבית החדש והמשופץ, יהיה נעים לבעליו, כך שהם יוכלו להתרווח על הספה וליהנות מהעבודה שנעשתה, יש צורך עוד במספר שלבים. לאחר השיפוץ, יהיה צורך בצביעת הקירות אשר הוזזו, הוקמו מחדש או נפגעו. צבע טרי יוכל לתת לבית את אותה אווירה אישית אשר עבורה למעשה נעשה השיפוץ עצמו.

בתים רבים יזדקקו להדברה כמו אלו אשר מבצעים פינוי דירה, לאחר שנפתחו ונפערו בהם חלונות או פתחים חדשים. מעבר לכך, לאחר פינוי הדירה מכל הרהיטים אשר נאספו בה במשך השנים, ולפני העמדת רהיטים חדשים, כדאי להדביר בכל אותם מקומות אשר היו חשוכים, סגורים ולא נגישים עד לפעולות השיפוץ. פעולות אלו לא חייבות להיות מתוכננות מראש, אולם כדאי לקחת אותם בחשבון העלויות השונות אשר מצטרפות לעלות השיפוץ.

תכנון כולל של תהליך השיפוץ

האתגר הגדול בפעולות השיפוץ הוא לראות את התמונה הרחבה, ולהבין את מורכבות התהליך. יש לתזמן ולחבר בין אנשי מקצוע רבים, אשר כל אחד מהם יהיה מופקד על תחום ונושא אחר. לכן, כאשר מחשבים את עלויות השיפוץ, כמו בהרבה הרכבות החל משערים חשמליים ועוד סוגים רבים ושונים יש לקחת בחשבון את כל אותם פעילות משלימות אשר בלעדיהם, הבית לא יהיה שמיש ולא ישיג את מטרתו הראשונית.

ללא הדברה, צביעה או ניקיון, איכות החיים של דיירי הבית עלולה לרדת באופן משמעותי, ולמעשה לא ייענו ציפיותיהם מהשיפוץ כולו. פעמים רבות, מעבר לשיקולי עלות אלו, יש להוסיף לכך, עוד מרווח ביטחון, בו דורשי העבודה יוכלו להיות בטוחים כי הם יוכלו לממן ולסיים את התהליך כולו. בקשת ייעוץ ממומחים מנוסים יכולה לסייע רבות בחישוב העלויות, תזמון העובדים השונים, ביצוע העבודה עד לפרטי פרטים, ללא התפשרות על איכות הביצוע ועמידה על פי לוח זמנים קבוע מראש.