מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> החשיבות של פינוי פסולת בניין אחרי שיפוצים

החשיבות של פינוי פסולת בניין אחרי שיפוצים

אין כל צל של ספק, שפרויקט השיפוצים בבית שלכם, חייב להסתיים בהצלחה-  שכן אתם רוצים ליהנות מהבית החדש שלכם, לאחר שעבר שיפוץ מקיף ומאסיבי. לא מעט אנשים, שוכחים שלצד כל ההכנות שנדרשות לקראת השיפוץ וגם תהליך השיפוץ עצמו, צריך תמיד להסתכל על היום שאחרי. במילים אחרות - במהלך השיפוץ, עומדים להישבר קירות, להישפך כתמי צבע, להיפתח חלקים ברצפה, ועוד. התוצאה של כל התהליכים הללו הוא אחד – כמות גדולה מאד של פסולת ולכלוך. על כן, מומלץ מלכתחילה ליצור קשר עם קבלן פינוי פסולת בניין, על מנת שזה יוכל לבצע את העבודות כמה שיותר מהר. אז מהן ההשלכות של פינוי פסולת מקצועי - ומה קורה אם לא נעזרים בשירות המתאים?

כל הנקודות החשובות לפינוי הפסולת במהירות

● לא לקבל קנס - נתחיל מההיבט החוקי הפורמלי. אם הצטברה כמות גדולה מאד של פסולת בניין אחרי השיפוץ, והיא לא מפונה והיא תיזרק ברחוב, אתם פשוט תקבלו קנס מהעירייה במהירות - השכנים יתלוננו, הפקחים יגיעו, ואתם עלולים לקבל נזק כספי משמעותי מאד. עדיף מאד להימנע מכך, ולהזמין שירות של פינוי פסולת בניין עוד בזמן השיפוצים עצמם - וכך לשניכם לא יהיה על מה להתלונן, ואף פקח לא ירשום לכם דו"ח.

● לא להיתקע עם כמויות בזמן השיפוץ - שימו לב לעוד היבט חשוב מאד של פינוי פסולת מיד לאחר השיפוצים, ואפילו בזמן השיפוצים. לעתים, ערימות גדולות מאד של פסולת, עלולות להפריע להמשך השיפוץ. במקרים הללו, עד שתצרו קשר עם הקבלן המתאים עוד שהוא יגיע וכו' - כל השיפוצים יתקעו. לכן, כשאתם חושבים על היום שאחרי, צריך לעשות זאת כבר בהתחלה! המסר הוא פשוט - צרו קשר עם קבלן עבודה של פינוי פסולת בניין, עוד בתחילת השיפוצים. כך הקבלן ועובדיו יגיעו למקום, יסקרו את המצב, ידברו עם קבלני השיפוצים ויבינו מהי כמות הפסולת שיש להיערך לפינוי שלה ומתי יש לעשות זאת. הדבר יבטיח שכלל תהליך השיפוצים, לא יתקל בבעיות מבחינת כמויות הפסולת.

● יש צורך בכלים מיוחדים - קחו בחשבון כי פינוי פסולת בניין איננו כמו כל פינוי פסולת אחר שאתם מכירים. יש צורך בכלים ובמתקנים מיוחדים לטובת פינוי הפסולת, על אחת כמה וכמה אם מדובר על שיפוץ הבית שלכם - יש להיעזר בשרוולי פינוי וגם במכולות לפינוי פסולת שיוצבו בסמוך לבית שלכם. זהו תהליך הדורש אישור - אך גם ידע ומקצועיות, ולכן חשוב לפנות לקבלן מתאים בעל תעודות מוסמכות.

גם הפסולת היא עניין שדורש תשומת לב

נכון שתמיד נרצה להתמקד בחלקים יותר מהנים בזמן שיפוץ הבית - בחירת ריצוף חדש, בחירת צבע לבית, בחירת ריהוט, ועוד. עם זאת, אל תשכחו שכל שיפוץ גורר אחריו כמות לא מבוטלת של פסולת בניין, ויש לבצע פינוי פסולת בצורה מהירה ומדויקת - ולכן אל תזניחו תחום חשוב זה.