מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> בטיחות בעבודה בזמן שיפוץ דירה

בטיחות בעבודה בזמן שיפוץ דירה

אחד הדברים החשובים ביותר אותן יש לבצע בזמן שיפוץ דירה הוא הדאגה לנושא הבטיחות בעבודה. לצערנו, כיום אנו שומעים בכל פעם מחדש על אסונות אשר התרחשו כתוצאה מחוסר שמירה על הבטיחות בזמן ביצוע העבודות. אנו, בחברת מנהטן מקפידים על נושא הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר שניתן כך שכשאתם מבצעים שיפוץ דירה אתם יכולים להיות בטוחים כי לא תתרחש רשלנות ולא יגרם אסון באזור המגורים שלכם, מה שיאפשר לכם להיות הרבה יותר רגועים. העובדים בחברת מנהטן יודעים כיצד לשמור על הבטיחות ומשתמשים במכשירים מיוחדים אשר מאבטחים אותם בזמן העבודות ומאפשרים להם לבצע כל עבודה בצורה בטיחותית ונכונה.

בטיחות בזמן השיפוצים – לשקט הנפשי שלכם

חברה אשר לא מבטיחה לכם כי היא מבצעת את כל הפעולות הנדרשות על מנת להבטיח עבודה בטוחה וטובה היא חברה אשר אתם צריכים לחשוש מפניה מאוד. אנו בחברת מנהטן דואגים לעובדים שלנו ומפקידים כי כל העבודות יבוצעו בצורה בטוחה ועל פי כל כללי הבטיחות הנדרשים. בצורה כזו, אנו מעניקים לשם שקט נפשי ומאפשרים להם להיות הרבה יותר רגועים ובטוחים כי שום אסון לא יתרחש בתחום האחריות שלכם. העובדים שלנו משתמשים ברתמות מיוחדות, סולמות בטיחותיים וחומרים שאינם מסוכנים כך שמעל הכול הבטיחות שלהם נשמרת והם חוזרים כל יום הביתה בשלום ובחיוך רחב מאוד.

העמדת ממונה בטיחות בעבודה

אנו בחברת מנהטן מעמידים ממונה בטיחות בעבודה אשר אחראי על כל אותן עבודות שיפוץ דירה או מקלחת ודואג להדריך את העובדים בכל פעם לגבי פעולות נוספות אשר עליהם לנקוט כדי לבצע את העבודה בצורה בטוחה ונכונה. ממונה בטיחות מאפשר לנו להבטיח את שלומם של העובדים. בנוסף, ממונה הבטיחות בודק את החומרים איתם עושים שימוש בתהליך של שיפוץ דירה ובודק כי אלו לא חומרים מסוכנים וחומרים אשר קיבלו את כל האישורים הדרושים על מנת שהעבודה איתם תבוצע בצורה נכונה ובטוחה וללא כל בעיה. זו הסיבה לכך שרבים לא מוכים להתפשר על פחות ובוחרים אך ורק בחברת מנהטן לעבודה איכותית, בטוחה ומקצועית.