מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> בדק בית לדירות חדשות מקבלן

בדק בית לדירות חדשות מקבלן

מוצר מוגמר הוא מוצר מושלם?

הנטייה הטבעית היא לחשוב כי מוצר מוגמר הוא מוצר מושלם. החל מרכישת חפץ בחנות ועד לרכישת דירה –ההתרגשות לקראת השינוי החדש צובעת את כל התמונה בוורוד. למעשה, כל בעל מקצוע העוסק בתחום יוכל לספר כי לא אלה הם פני הדברים. טעויות אנוש, תקלות לא צפויות אחרות וכוחות טבע הם רק חלק מהתרחישים היומיומיים בתהליך הבנייה. שלא כמו התכנון האידיאלי על הדף, שלבי הביצוע עלולים ללקות בחסר.

סטנדרטים בינלאומיים אינם עמידים בפני ליקויים

הסטנדרטים הקפדניים המוכתבים כיום בתחום הבנייה בארץ עומדים ברמה בינלאומית. יחד עם זאת, ליקויים עלולים להתרחש בשל מגוון סיבות. חוסר תשומת לב ולו לשנייה אחת יכול לסכן את חייהם של עשרות בני אדם. תקלה באחת המערכות, בשלד או במבנה הינה בעלת השפעה עצומה לדורות ואף מהווה סכנה לחיים.

חסכון של מאות אלפי שקלים

הוצאות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים על בעיות במבנה השלד, נזילות פנימיות ותשתיות שלא הונחו כראוי נחסכות תודות לביצוע בדק בית מקצועי. שלא לדבר על עגמת הנפש והתסכול הנחסכים מהדיירים ושמירה על איכות חיים גבוהה ללא תקלות סניטריות או תברואתיות. היתרון המשמעותי ביותר של בדק בית הוא יתרון השמירה על חיי הדיירים ומניעת סכנה ממשית העלולה להתרחש כעבור שנים מספר.
בין היתרונות שמציעה הבדיקה הינו חסכון משמעותי בהוצאות. תודות לבדיקות המבוצעות תוך כדי תהליך הבנייה עצמו ניתן לאתר מבעוד מועד כל תקלה שהיא. הבדיקה מבוצעות במספר עיתויים: בעת הבנייה עצמה, לפני מסירת הדירה וכן מייד לאחר מסירת המפתח. עיתויי הבדיקה מבטיחים כי כל תקלה תאובחן סמוך לרגע התרחשותה ואף תימנע מבעוד מועד. 

מתי יש להזמין בדק בית?

העיתוי המומלץ ביותר להזמנת שירותי בדק בית הינו במהלך הבנייה עצמה. כך ניתן יהיה לאתר תקלות או כשלים בבנייה ולתקן אותם מבעוד מועד. בדק בית ניתן לבצע גם ביום מסירת הדירה ואף כמה שנים לאחר מכן, תודות לחוק המכר המגן על הרוכש.