מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית

השלב החשוב ביותר בכל שיפוץ הינו השלב המקדים, דהיינו, השלב בו בוחרים בחברה מקצועית שמאגדת את כל שירותי השיפוץ והמומחים תחת קורת גג אחת וכזו שיכולה להבטיח ללקוחותיה ייעוץ מקצועי לגבי פרויקט השיפוץ, תכנון יסודי וקפדני של השיפוץ וליווי אישי עד השלמת פרוייקט השיפוץ לשביעות רצונו של הלקוח. כל אלו יבטיחו ללקוח את אותה התוצאה המושלמת בה הוא מעוניין וכמובן תוצאה שתישמר לאורך זמן.

 

חלק בלתי נפרד מכל שיפוץ הוא איתור תקלות בבית ותיקונן וזאת טרם תחילת עבודות הוספת המחיצות, הבנייה בגבס והעיצוב הפנימי של הבית. הסיבה לכך היא שניתן לחדש ולשפץ דירה רק לאחר שאין בה ליקויים ממשיים שיוכלו לגרום לנזקים והרס של השיפוץ. חברה מומחית בתחום השיפוצים היא חברה שמציעה ללקוחותיה אנשי מקצוע שמשתמשים בציוד חדשני וטכניקות חדשניות מבחינה טכנולוגית וזאת על מנת לאתר ולתקן בעיות בבית, כמו למשל אינסטלטורים שמאתרים נזילות במצלמה טרמית. בנוסף, חברה שמומחית בכל הקשור אל תחום השיפוצים תעסיק מומחים נוספים בתחום  האדריכלות, התכנון, השיפוצים, הביצוע והעיצוב, מומחים שיבטיחו ללקוחות החברה את אותה תוצאה בה הם מעוניינים.

 

ידע חדשנות והתייעלות

הדברים החשובים לגביהם יש לברר טרם השכרת שירותיה של חברת שיפוצים זו או אחרת הוא הידע של אנשי המקצוע שעובדים בחברה, הציוד בו הם משתמשים והשיטות המתקדמות אותן הם מכירים ומיישמים. דוגמה אידיאלית לחברה שעובדת בטכנולוגיות החדישות היא חברה שמעסיקה איש אינסטלציה שמבצע איתור נזילות במצלמה טרמית, כלומר מומחה שיכול להבטיח ללקוח איתור מדויק של הנזילה ותיקונה באמצעות שיטה חדשנית וציוד משוכלל. נכון לשנת 2017 האינסטלטורים בישראל נחלקים לשניים: אותם אינסטלטורים שמשתמשים בציוד חדשני ובשיטה המתקדמת של איתור נזילות בבית ובמשרדים באמצעות מצלמה תרמית ואלו שבוחרים להישאר מאחור ולדבוק בשיטה הקלאסית של איתור הנזילה על ידי ההערכה. כיוון שנזילה היא דבר פנימי, אינסטלטורים שלא משתמשים בציוד חדשני חייבים לשבר את הבלטות ורק אז לאתר היכן הנזילה, דבר שמותיר לעיתים לכלוך ומצריך תיקון של הבלטות. בנוסף, שיטת עבודה זו אינה מדויקת ולכן פעמים רבות הבעיה חוזרת על עצמה. לעומת זאת, אינסטלטור שמשתמש במצלמה תרמית, יכול להבטיח ללקוחותיו איתור נקודתי מדויק של מקור הנזילה ותיקונה.

 

לסיכום, בחירת חברה מקצועית שמעסיקה אנשי מקצוע שמשתמשים בשיטות חדשניות וציוד משוכלל על מנת לפתור בעיות שונות, כמו למשל איתור מדויק של בעיית נזילה באמצעות מצלמה תרמית ותיקונה המהיר, תבטיח ללקוח את אותה תוצאה מקצועית בו הוא מעוניין. בהצלחה בשיפוץ!