מיתוג באינטרנט
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

דף הבית >> אודות

אודות

הצוות הינו גוף העוסק בכל הקשור לבית: תכנון ואדריכלות, עיצוב, שיפוצים ושינויים בבית או המשרד. צוות המומחים שלנו ערוך לתת לכם את כל התשובות האפשריות על כל בקשה ועל כל שאלה שתעלה. עם אנשי המקצוע של הצוות אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, מקצועיות, מהימנות ומבינות.

לקוחות החברה הם בעלי בתים ואנשי עסקים המעוניינים לבצע שיפוצים, שינויים ושיפורים במשרד, בבניין או בבית. הבית לאחר העבודות שיבצעו אנשי המקצוע של הצוות לא יהיה אותו הדבר.

הקשבה ללקוח: אנו מאמינים כי ללקוח יש לה לומר. אני לא רק שומעים את הלקוח אלא דם מקשיבים לו ומנסים לכוון את כל מהלת השינויים והשדרוג של הבית או המשרד בהתאם לבקשות וההנחיות של הלקוח, ובתנאי שהם מתיישבות עם המגבלות ההנדסיות השונות ומגבלות אחרות.

המומחים ואנשי המקצוע של הצוות מתמחים בנושאים כאמור לעיל ומכירים את התחום על בוריו, כולל החידושים הטכנולוגיים האחרונים וטרנדים ארכיטקטוניים עכשוויים. אנשי המקצוע יעניקו ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל אורך הפרויקט ועד להשלמה המוצלחת שלו.

כשיש צורך בשיפוצים – הצוות הם הכי טובים

שיפוצים הם אחת ה פעולות הרציניות ביותר שעושה אדם לביתו, בין אם מדובר באדם פרטי או בבעל עסק או משרד המחליט לבצע שיפוצים שונים בעסק או במשרד. שיפוצים יכולים להיות שינוי במבנה הפנימי של החלל כמו גם החלפת צנרת, טיפול במערכת החשמל וכיוצא באלה. אנשי המקצוע של הצוות ישמחו לבצע עבורכם כל סוג של שיפוצים, החל משלב התכנון ועד לשלב הסופי שלהם.